ThermoEnergyProject

Doradztwo energetyczne

Audyty energetyczne, certyfikaty, badania termowizyjne

www.thermo-expert.com.pl

Logo

Wrocław

tel. +48 669 072 560

mail : biuro@thermo-expert.com.pl

Green Energy

 

Cennik

Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego proponujemy wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Czasy kryzysu wymuszają oszczędności, dlatego nasza oferta została racjonalnie wyceniona w trosce o portfele naszych klientów. Aby uzyskać szczegółowe informacje oraz wycenę wybranej usługi, wystarczy zadzwonić pod numer 669 072 560 lub napisać pod adres : biuro@thermo-expert.com.pl

Na ostateczną cenę usługi wypływa wiele czynników, takich jak na przykład:

  • konstrukcja obiektu
  • wielkość i kształt obiektu
  • kompletność dokumentacji technicznej
  • wyposażenie techniczne obiektu

Wycenę sporządzamy bezpłatnie po zapoznaniu się z dokumentacją oraz po wizji lokalnej budynku. W przypadku składania zapytań mailowych o cenę, prosimy o podanie jak największej liczby szczegółów na temat obiektu co znacznie uprości wycenę oraz z większą dokładnością jesteśmy w stanie go wycenić.

W cenie usług uwzględnione są elementy, takie jak zebranie danych w terenie, wykonanie niezbędnych kalkulacji na podstawie dokumentacji technicznej budynku/lokalu oraz opracowanie specyfikacji w zakresie wymaganym stosownymi przepisami i przekazanie jej klientowi. Cena jest uzależniona od stanu dokumentacji technicznej oraz stopnia złożoności bryły budynku/lokalu, więc aby obniżyć koszt usługi należy :

  • udostępnić nam kompletną dokumentację techniczno-budowlaną obiektu (włącznie z formą elektroniczną)
  • udostępnić nam dokumentację na temat instalacji grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej itd.
  • przedstawić dokumenty (faktury, rachunki, specyfikacje) potwierdzające rodzaj użytych materiałów budowlanych oraz ich właściwości cieplnych

Opracowaliśmy też specjalne rabaty dla klientów, którzy korzystają z pakietu usług (sporządzenie certyfikatu oraz doradztwo energetyczne) lub zlecają wykonanie certyfikatów dla kilku budynków i/lub lokali.

Linki sponsorowane

Audyty energetyczne

Definicja Audytu wg UE :
Audyt energetyczny to analiza głównych ścieżek przepływu energii w celu znalezienia możliwości poprawy ich efektywności a co za tym idzie obniżenia kosztów energii.
więcej

Certyfikaty energetyczne

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
budynku zgodnie z Prawem budowlanym są niezbędne do zakończenia budowy i uzyskania pozwolenia na użytkowanie, przy sprzedaży i wynajmie, to także wiarygodna i fachowa informacja o charakterystyce energetycznej twojej nieruchomości
więcej

Badania termowizyjne

Bezinwazyjne badania budynków, instalacji - dzięki termowizji możliwe jest sprawdzenie jak ciepło rozchodzi się w budynku i tym samym wychwycenia problemów ze stratami ciepła i poprawienie ich co korzystnie wpłynie na oszczędnośći w ogrzewaniu i bezpieczeństwo energetyczne budynku.
więcej

Aktualny PageRank strony thermo-expert.com.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Valid HTML 4.01 Transitional